Slapukai

Šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Slapukai yra mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske. Slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį pirmą kartą apsilankius šiame tinklalapyje. Vėliau slapukai naudojami Jūsų kompiuterio identifikavimui ir palengvina Jūsų prieigą prie šio tinklalapio ar jame esančios informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite pakeisti savo naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju kai kurios funkcijos gali neveikti.

Naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais.

Kaip „Google“ naudoja duomenis, kai lankotės partnerių svetainėse ar naudojate programas.

Slapukų naudojimas leidžia identifikuoti vartotojus ir suteikia galimybė pilnavertiškai naudotis visomis svetainės galimybėmis.

 

Slapukas   Paskirtis Galiojimo laikas  
_ga
_gat
_utma
_utmb
_utmc
_utmz
Slapukai naudojami informacijos rinkimui apie vartotojų aktyvumą,vedant lankomumo apskaitą per „Google analytics“. 2 metai
30 minučių
Iki uždarymo
1 metai
PHPSESSID Slapukas naudojamas atėjusiam vartotojui identifikuoti Iki uždarymo